Dlaczego wybieramy wakacje first minute

Dlaczego wybieramy wakacje first minute

Wakacje first minute również mają swoje plusy i licznych zwolenników.

Co to jest first minute

W dosłownym tłumaczeniu wakacje first minute oznaczają wakacje w pierwszej minucie. Oznacza to, że rezerwacji dokonuje ze znacznym wyprzedzeniem. Najczęściej mówi się, że wakacje first minute rezerwuje się w przedsprzedaży, praktycznie od razu po pojawieniu się oferty na rynku.

Dlaczego wybieramy wakacje first minute

Niższa cena

Na wakacje first minute decydujemy się między innymi ze względu na cenę. Każdy klient ma inne wymagania. Popularne wakacje last minute mimo kuszącej oferty cenowej, nie są dla wszystkich. Nie każdy lubi czekać do ostatniej chwili na to aby móc wykupić swoje wymarzone wakacje. Dla niektórych jest to zwyczajnie zbędny stres, który wiąże się z niepewnością. Jednak i ci klienci chcą zaoszczędzić na wakacjach. Wychodząc na przeciw osobom, które nie lubią czekać z podejmowaniem decyzji na ostatnią chwilę mamy wakacje first minute. Z bardzo dużym wyprzedzeniem mogą wybrać spośród wszystkich ofert biura podróży wakacje first minut w cenie obniżonej nawet o 50%.

Kiedy jest czas na wakacje first minute

Wakacje first minute cechują się tym, że rezerwacji dokonujemy praktycznie rok przed planowanym terminem. Dla przykładu, we wrześniu tego roku, robimy rezerwację na lipiec bądź sierpień przyszłego roku. Jest to bardzo dużo czasu, jednakże dla osób, które lubią mieć wszystko zaplanowane i nie czekać na ostatnią chwilę, bardzo korzystne rozwiązanie. Za rezerwowanie wakacji w przedsprzedaży możemy liczyć na cenę o połowę niższą od ceny katalogowej.

Dodatkowe bonusy

Aby zapewnić sobie klientów z dużym wyprzedzeniem biura podróży poza obniżką ceny katalogowej oferują również inne bonusy. Decydując się na wakacje first minute możemy liczyć na różne promocje takie jak : darmowe ubezpieczenie. zniżki dla dzieci, zniżki na różne atrakcje dostępne na miejscu, dodatkowe obniżenie ceny dla stałych klientów itd. Koszt wakacji możemy porównać do kosztu wakacji last minute.

Szeroki wybór ofert first minute

Poza znacznie obniżoną ceną, wybierając wakacje w przedsprzedaży, możemy przebierać wśród wszystkich dostępnych ofert. Nawet najbardziej pożądane kierunki będą dostępne. Dopiero co ruszyła sprzedaż dlatego też możemy wybierać spośród wszystkich produktów. Nie grozi nam, że dana oferta będzie już niedostępna.

Gwarancja niezmienionej ceny

Wakacje first minute są dobrym rozwiązaniem dla osób uporządkowanych, lubiących mieć wszystko zaplanowane. W ten sposób zaoszczędzimy sobie zbędnego stresu, a jednocześnie mamy gwarancję wyjazdu na wymarzone wakacje w niezmienionej cenie. Biuro podróży gwarantuje nam, że cena wakacji, niezależnie od okoliczności, nie ulegnie żadnej zmianie.

Dodaj komentarz